Galoplar güvenilir mi?

Aşağıda 1 sitede yayınlanan yazıda 2 gurup arasındaki çıkar çatışmasından kaynaklanan 1 kısım açıklamalar ve yarış severlerin nasıl keklendiğini bulacaksınız. Tek cümleyle “şerefsizlik diz boyu”.

Behçet Ekinci iddia: Uzun zamandır ekip olarak çalışıp galop verdiğimiz Hürkont grubunun sahibi Kemal Akyer, galop parası vermemek için 8 şehre ait galop ve sprintleri Adana Yeni Puanlı Bültenine bedava verip, karşılığında Adana galoplarını alacağını söyleyerek son ay galop paralarını da göndermeyip bizlerle olan ilişkisini kesmiştir.

Kemal Akyer yanıt: Geçen yıl Ankara yarışlarında yapılan bir tay yarışında iyi atlara kötü galop kötü atlara iyi galop yazarak at yarışı gazetesi çıkartan yayıncıları ters köşeye yatırdık diye övünen galop mafyasının yarış severleri kandırdıklarını tespit edince havuz sisteminden ayrıldık. Behçet Ekinci kendisinden galop aldığımızı iddia ederken bizler Behçet Ekinci’nin kendisinden değil kendisi ve arkadaşlarının, tüm at yarışı bültencilerinin dahil olduğu ortak havuz sisteminden galop almaktaydık. Yaklaşık 10 aydır bu havuz sisteminden ayrılmış bulunmaktayız.

Kemal akyere Osman ekinci den yanıt : evet almıyorsun bu doğru ama nedenini tam olarak anlatmıyorsun kemal akyer biz zam istedik sen ve havuz sisteminde olanlar zam yapmaktan kaçındınız. Sana Ankara sezonunda Ankara da senin bülten dağıtımını yapan İhsan bilgili ye paranı iade ettik zam olmadı diye sen ayrılmadın ki biz senin paranı iade ettik. Bak yalan söyleme ihsan bilgili ve yılmaz baç şahittir. Adana ya gidince yine her sezon olduğu gibi rahat durmadın ve ayrıldık adana da. Kalan paramız var sende 2014 yılına ait, eğer sen dürüst ve namuslu bir insan isen o parayı gönderirsin önce bize olan borcunu ver bu parayı sende bırakmam alana kadar her yerde söyleyeceğim. Eğer gönderdim dersen Banka dekontonu yayınla o zaman siten de yazı yazmayı biliyorsun çamur atmayı biliyorsun sitende dekont yayınlamak aklına gelmiyor mu kemal akyer tekrar söylüyorum sen de birazcık utanma duygusu varsa eğer borcunu gönder kemal akyer borcunu gönder

Behçet Ekinci iddia: Kendisi Ankara’da ikinci bir ekipten galop aldığını belirtmiştir. İsim belirtmeden ‘ekibim var’ diyerek bu sektörde emek hırsızlığı yapanlar sahtekar ve yalancıdırlar. Dürüst insanlar çalıştığı kişilerin isimlerini de beyan ederler.

Kemal Akyer yanıt: Ankara’da galop tutan ikinci ekibimin ismini yazmakta sakınca görmüyorum.Önder İşgüzar ile anlaşmamız var idi. Ancak 1 Haziran itibariyle yeni ekip kurulacağı için bu anlaşma bitecektir. Önder İşgüzar ile çalıştığımız süre zarfında kendisinin bizlere karşı tek bir yanlışını görmedim. Kendisine tüm ödemeler gününde yapılmıştır. Sahtekar, yalancı, ikiyüzlü olan asıl Behçet Ekinci’dir. Yukarıda kendi yazısının son cümlesinde bizlerle ilişkisini kestiğini bellirtiyor. Galop mafyası sahtekarlarının ele başısı Behçet Ekinci olurken diğer üyeleri Hasan Karahan, Osman Ekinci, Serkan Onaylı’dır. Bu galop mafyası mensuplarının ad ve soyadlarının altında imzalarının olduğu beyanları 28 Mayıs Perşembe günü merkez büromuza kendileri tarafından fakslanmıtır. Bu yazıda bana galop vermeyeceklerini ilan ettiler. Sanki ben kendileriyle çalışıyormuşum havası estirip bana gönderdikleri bu imzalı kağıtı birkaç önemli bültenciye daha fakslayarak şov yaptılar. Zira yaklaşık 10 aydır havuz sisteminden ayrılarak birlikte çalışmadığımız bilinmelidir.

Kemal akyere Osman ekinci den yanıt : Evet bunu niye yaptık biliyormusun kemal akyer her zaman yaptığın gibi sen ekip içine çomak sokmaya bayılırsın bu yüzden imzaladık ki sen artık arkadan işler çevirme, çomak sokma diye imzaladık gönderdik. Niye bu kadar ağlıyorsun bak seninle kimse çalışmak istemiyor zoruna mı gitti kemal akyer sezon başında yaptın da ne oldu kemal akyer ne oldu eline ne geçti olan sana oldu galop hırsızlığı yaftasını boynuna astık ve bültenci arkadaşların da öğrendi yakalandın yani hiç inkar etme boşuna inkar ettikçe çamura batıyorsun en iyisi sus be kemal akyer. ekip mi kuracaksın galop mu alacan ne yaparsan yap bizi ilgilendirmez.

Yeri gelmişken bu kuracağın ekip Kocaeli deki gibi olmasın ama olmayan ekibinle dağıtımını yaptığın dergilerden Kocaeli galop parası diye para aldığını biliyoruz. Buna da yalan deme sana galop parası verenler bunu söylüyor . Nasıl olsa ekibin gelecek Ankara ya bir zahmet bizim kalan parayı da ekibinle gönder de teslim alalım olur mu kemal akyer

Sen Ankara da 1500 tl galop parasını zor veren bir insansın ve bizden aldığın galopları da beygir com başta olmak üzere FOTOMAÇ, FANATİK ve diğer gazetelere el altından satan adamsın bunca yıl arkamızdan iş çevirdin haklarımızı yedin sana helal etmiyorum. Ankara ya 4 kişi göndereceğim diyorsun bunlara en az 1500 tl maaş versen ayda yapar 6.000 TL bunu karşılar mısın karşılamaz mısın bilemem ama en azından masrafa gireceğin için bizler oldukça mutluyuz gerçekten.

Behçet Ekinci iddia: Kendisi Ankara sezonunda suçladığı ekipten olan ve benim uzun yıllardır beraber galop tuttuğum Önder İşgüzar ve Mehmet Ataş ile anlaşmıştır. Mayıs ayı başında Mehmet Ataş’ın parasını vermemek için çeşitli bahaneler uydurmuştur. Bu nedenle Mehmet Ataş da işi bırakmıştır.

Kemal Akyer yanıt: Bu yıl Ankara sezonunda iddialı bir telsiz ekibi kurması için bölge baş bayimizi görevlendirdik. Aylık bir meblaga anlaştık. İki şirket telefonu gönderdik. Telsiz ekibinin görevi atları sahaya girip çıktıgı yerde beklemek yukarıdaki kondüsyoner ekibimizden Önder İşgüzar’a İşgüzar’ın tanımadığı atları bilgilendirmekti. Ankara’dan gelen galopları ikinci grupla karşılaştırdığımızda Mehmet Ataş’ın verilen görevi yapmadığı tespit edildi. Bölge baş bayimiz tarafından Mehmet Ataş’a anlaştığımız meblagdan 200 TL daha fazla ödeme yapılarak Ataş ile yollarımızı ayırdık.

Kemal akyere Osman ekinci den yanıt : 2015 Ankara sezonu başında İhsan bilgili senin adına Mehmet ataş ile 750 maaş + sigorta karlığı anlaşmıştır. Ancak ay sonuna doğru ihsan bilgili yanımıza geldi Mehmet ataş a para yokmuş kemal akyer öyle dedi bize, bizde kendisine böyle bir şey ayıp rezil olursunuz adamlığınız kalmaz parasını verin sonra da çalışmaya devam etmezsiniz dedik. İhsan bilgili de durumun farkına vararak 750 tl parayı Mehmet ataş a vermiştir. Burada bile yalan söylüyorsun kemal akyer Mehmet ataş ın parasını vermeyip üzerine yatacaktın kemal akyer. İsteyenler ihsan bilgili ye sorabilir sonra ne oldu kemal akyer biliyormusun önder işgüzar ve Mehmet ataş senin yüzünden kavga ettiler sen adama 200 tl fazla verir misin kemal akyer 2014 den kalan paramızı duruyorken hala sende. Bunları yazıp kimseyi inandıracak durumda değilsin her yazdığın yazının doğruları karşına gelir.

Behçet Ekinci iddia: Gelelim Sakarbaşı olayına:Bu ata 10,17 ve 21 Mayıs’ta 1000 metrelik hayali galoplar yazdın. Bense ayın 21 inde saat 04.10’da İ.Akkılıç ile yapmış olduğu 1000 metrelik galobu sana vermeyeceklerine inandığım bültenlere gönderdim. Şimdi sen gerçek galobu alamadığından hayali galoplarınla Kamuoyu önünde bizi suçluyorsun. Burada kimin haklı olduğunu, kimin yalan söylediğini, kimin sahtekar olduğunu ortaya çıkarmak için 3 kuvvetli şahit var. Bunlar senin hayali galoplarını yazdığın jokeyler G. Gönültaş, N. Şen ve benim yazdığım İ.Akklılıç’tır. Kamuoyu önünde ya da Hukuki şartlarda bu arkadaşları dinleyip işin doğrusunu meydana çıkartalım. Hodri meydan kaçan namerttir.

Kemal Akyer yanıt: SAKARBAŞI olayında bizim istihbaratımız ve galoplarımız tamamiyle doğrudur. Çalıştığımız tüm kuruluşlarda bu safkan altılı ganyan kuponlarında vardı. Bahsedilen iki spor gazetesinde galopların aynı olduğunu, SAKARBAŞI’nın galoplarının olmadığını Behçet Ekinci söylüyor. Üstelik Ekinci, benim bu iki gazateyle çalıştığımı iddia ediyor. Behçet Ekinci’nin bu iddiaları öncelikle kamuoyuna açıklama yaptığı sitenin sahibi Atahan Zilcioğlu’na sorması gerekir. Çünkü spor gazetelerinin biriyle çalışan Atahan Zilcioğlu’dur. Diğer spor gazetesinde de yakın arkadaşları çalışmaktadır. İddia ettiği spor gazeteleriyle parasal bağımız kesinlikle yoktur, diğer ulusal gazeteler ve at yarışı internet siteleri gibi galoplarımızı, haberlerimizi, fotoğraflarımızı ücretsiz kullanmaktadırlar.

Kemal akyere Osman ekinci den yanıt : SAKARBAŞI, olayında sana ve yanında çalışan dolma galop işlerini ayarlayan elamanına sadece tek soru soracağım kemal akyer ama adam gibi yanıtla kıvırırsan konuyu kapatmam. Sen yıllarca İstanbul da saat tuttun. Hayali galop yazan Elamanın da saat tutmakta 3 yaşlı bir arap tayı 4 gün ara ile 1000 metre 2 tane galop yapar mı yapmaz mı sadece bunu söyle yeterli bizim için (asla yapmaz kemal akyer ve hayali galop yazan elamanı asla yapmaz) Eğer SAKARBAŞI nın galopları diğer bültenler de ve benim sitem de olmamış olsa idi galop saklamış olurduk çünkü galoplar bizde var, galop verilen dergiler de var ancak Sende de var ama tarihler yanlış olay bu kemal akyer sende olmadığı FANATİK ve FOTOMAÇ ın galoplarında kenterler hazırlanıyor yazmalarından belli ve sen acele ile hayali galop yazdın ancak tarihlerini tutturamadın. Yani ortada ne galop saklama var nede yanlış bilgi vermek var ankara ekibi tarafından. Yanlış bilgiyi hayali galobu sen yazdın yakalanınca ne yapacağını şaşırmış vaziyettesin.

Anlayacağız gibi burada bizim herhangi bir hatamız yok kemal akyer galop vermediğimiz için ve kemal akyer galop hırsızlığı yapmasın diye bu atın galopları diğer dergi ve bültenlere geç verildi. Kendinde olmayınca hayali galop yazmaya çalıştı ve yakalandı hepsi bundan ibaret. Sende utanmadan okuyucularını kandırdın anlaşılmayan bir şey var mı ?

Sen gazetelere bedava galop, haber ve fotoğraf verirmisin Kemal akyer ilk defa senden duydum. Madem bedava veriyorsun orasını anladık peki gazetenin eklerinin sayfalarında senin ilanlarını çarşaf çarşaf yayınlıyorlardı gazeteler bedava reklam yayınlamaz kemal akyer yayınlamaz sende reklam parası verecek göz yok. Senin kankan var Tv ci senin reklamını yapar senin çıkardığın bir derginin başlığını ekran da göstermeye çalışır o da senden geri kalmaz (yaptıklarını inkar edenler)ama kendisini adana da yakaladım söyledim söylediklerimi yani kısaca sen para almadan karşılıksız bir şey vermezsin. Buna ancak kendin söyler kendin inanırsın

Son olarak bizleri galop mafyası olarak nitelendiriyorsun sayende mafya da olduk. Sen nesin kemal akyer Galop hırsızısın. galop hırsızı tam sana yakıştı kemal akyer şimdi sana tavsiyem önce git aynanın karşısına suratına bir bakalım toplum içine çıkacak kadar surat kalmış mı sende. Çünkü çıkarmış olduğun dergiler de KONDİSYONERLER diye yazıyorsun ama isim yazamıyorsun 1 tane elamanın var şimdi ama çoğul yazıyorsunuz kendi kendini ele veriyorsun
Osman EKİNCİ

“Galoplar güvenilir mi?” üzerine 2 yorum

 1. UK SALİSBURY
  1.a 4.6.2.5
  2.a 1.2.3.4.6.7
  3.a 4 tek
  4.a 1.2.8
  5.a 1.2.3.5.9
  6.a 2.6.8
  Bol şanlar

  1. FON
   Bilet Numarası: 3E3D-4C47-
   1.Ayak : 2,4,5,6
   2.Ayak : 2,3,4,6
   3.Ayak : 4
   4.Ayak : 1,2,8
   5.Ayak : 1,2,3,5,9
   6.Ayak : 2,6,8
   Yarış Tarihi 25.07.2015 Hipodrom Adı Salisbury İngiltere
   Oyun Türü 6’lı Ganyan Koşu 2
   Misli 1 Bahis Sayısı 720
   Tutar 28,8 TL

Yorumlar kapalı.